Ahoj všichni,

Můj příběh začíná trochu dál než v ČR a to ve Skotsku. Žila jsem tam 8 let. S manželem jsme se domluvili, že jakmile dojedeme domů, tak si pořídíme pejska. Rasa byla víc než jasná. A to díky charakteru Stafbulla, který na nás působil, jsme měli zkrátka jasno. Dlouho jsme vybírali a přemýšleli, nakonec jsme se rozhodli, že koupíme pejska ze země původu. Jeli jsme pro ni až 700km od místa, kde jsme bydleli, nedaleko Darlingtonu zvané Corby. 


Od malička miluji psy a do budoucna se určitě tomu chci nadále věnovat. Pro naši fenečku jsme vybrali jméno Daisy překlad je sedmikráska – oficiální název v Kennel Clubu je Kenaiteen Merrymaker.

Daisy je prostě takové naše malé sluníčko a proto název chovatelské stanice byl víc než jasný –  Sub Sole latinsky pod Sluncem. 


20219 – Rozšiřujeme smečku a já si plním sny. 

Dne 28.2.2019 se narodila fenečka Rhodeského Ridgebacka jménem FOREVER Mine Fleur Energy of Africa.

Jako malá jsem dostala za pěkné známky  Ridgebacka jménem Angi, a tam začala má cesta psím životem. Plemeno jsem si zamilovala a nemůže chybět v mé smečce. Angi byla nestandardní fenka s korunkou na ridge navíc. Bohužel dne 20.10.2015 odešla Angi do Psího nebíčka, vzpomínat na ni budeme vždy s láskou ♥ Druhý výběr i pro rodiče nebo spíš mamku, byl jasný a tak se narodila Meggie 2.11.2017. Meggie je nestandardní fenka se zálomkem na ocásku.


2023 – Rozšiřujeme smečku a to o novou členku SBT Mano Demonas Viva La Vida aka Chilli

Chilli pochází až z Litvy, má velice zajímavý rodokmen se sportovním zaměření.

Narozená 8. února 2023

Meggie - Daisy - Fleur

Mým cílem v chovu je odchovat zdravé jedince. Najít pro ně skvělé páníčky, kteří se jim budou naplno věnovat. A pro nás se tak nový majitélé stávají novou psí rodinou.

 

Našim prodejem to nekončí, snažíme se pomáhat ve všem, co se dá. Klademe důraz na sportovní kynologii, holky vedeme sportovně, proto vybíráme především aktivní lidi. Jsme zastánci toho, že pes byl stvořený pro práci nejen sedět na gauči…

 

Pokud budete mít zájem o štěnátko z naší chs, nebo budete chtít doplnit pár otázek, neváhejte nás kontaktovat